Tristar Coffee Maker | CM-1246 | Ground | 600 W | Black
- TootjadTristar
- Mudel: CM-1246
- Saadavus: 5
-
18€
Tristar Coffee Maker | CM-1246 | Ground | 600 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Ground |
| Mahutavus tassides | 6 tassi |
| Net weight | 0.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 208 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 131.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | CM-1246 |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare other | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 0.6 L |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar coffee maker cm-1246 ground 600 w black, cm-1246, tristar, kohvimasinad ja kohvi





